Opera & Brunch: Summer Madness
Cláudia Ribas en André Dolabella
Prijzen
- Normaal € 29,50
Programma
- Aanvang voorstelling 11:00 uur
Operaliefhebbers opgelet: Opera & Brunch is terug! Geniet van de mooiste klassieke en opera-aria's van ongekend talentvolle operazangers en zangeressen, onder het genot van een luxe brunch.
Winnares van de IVC Grand Prix in 2024, de Portugese mezzosopraan Cláudia Ribas, keert terug naar Den Bosch met een zomers programma vol operaklassiekers en intieme liederen. Samen met de Braziliaanse pianist André Dolabella zorgt zij voor een betoverende afsluiting van het seizoen. Een feest voor liefhebbers van vocale virtuositeit – mis het niet!
- Inclusief luxe brunchbuffet, met 2 verschillende soepen, brood met smeersels, diverse broodjes (vegan, vlees en vis), quiche, mini-worstenbroodjes en een drankje.
- Let op: de prijs is exclusief €2,85 transactiekosten.
- De edities van Opera & Brunch kunnen NIET bezocht worden met de Podiumpas
- Dit is een ongeplaceerd concert.
Opera & Brunch vindt dit seizoen plaats op de volgende data:
- Zondag 7 september
- Zondag 18 januari
- Zondag 17 mei
- Zondag 14 juni
Opera & Brunch is een samenwerking met International Vocal Competition 's-Hertogenbosch (IVC).