Oetelkonzèrt 2027: Peter en de Wolf

Philzuid o.l.v. Enrico Delamboye

  • Carnaval

Op dinsdag 2 februari 2027 presenteert Stichting Oetelkonzèrt opnieuw een bijzondere voorstelling vol met carnavaleske en klassieke muziek, humor en Oeteldonkse tradities. Philzuid treedt aan onder leiding van Enrico Delamboye, samen met professionele solisten, lokale artiesten en actieve deelname van het publiek.

Stichting Oetelkonzèrt organiseert ook in 2027 een avond waarin klassieke muziek en de Oeteldonkse cultuur op een unieke manier samenkomen. Het programma wordt uitgevoerd door Philzuid onder leiding van dirigent Enrico Delamboye. Sopraan Maartje Rammeloo, verteller en ‘muggevanger’ Leon van der Zande, piccoloïste Adeline Salles en contrafagottist Elias Agsteribbe leveren ieder hun muzikale bijdrage.

Verkoop start 3 september om 10:00u
  • di 02 feb 2027
  • 20:00 - 21:30 uur
  • € 45,00 - € 65,00
  • Excl. € 2,85 transactiekosten
  • Casinozaal
  • Geen pauze

De voorstelling opent feestelijk met de bekende fanfare uit Aida van Giuseppe Verdi. Na een lokaal welkomstwoord klinkt het Oeteldonks Volkslied, gevolgd door een toespraak van Peer. Daarmee wordt vanaf het begin duidelijk dat dit niet alleen een klassiek concert is, maar vooral een echte Oeteldonkse belevenis.

In het programma is volop ruimte voor humor, verrassende muziekcombinaties en interactie met het publiek. Bezoekers kijken en luisteren niet alleen, maar worden op verschillende momenten actief bij de voorstelling betrokken. Zo krijgt de ouverture uit Chicken Run een bijzondere uitvoering met kazoo’s en speelt Leon van der Zande een belangrijke rol als verteller en muggevanger.

Naast bekende klassieke werken en filmmuziek is er nadrukkelijk aandacht voor muziek van Oeteldonkse bodem. Lokale artiesten en plaatselijke presentatoren krijgen een eigen plek op het podium en laten horen hoeveel muzikaal talent Oeteldonk rijk is. Een nieuw samengestelde Oeteldonkse medley brengt lokale muziek en bekende Oeteldonkse klanken samen.

Verder klinken werken van Victor Herbert, Sergej Prokofjev, Johann Strauss, Paul Lincke en Jacques Offenbach. Ook een medley met muziek van Henry Mancini zorgt voor herkenning en plezier. Na het lokale dankwoord eindigt de voorstelling feestelijk met de Oeteldonkse Medley.

Onze tips