- Cabaret
De kwaadste niet is een voorstelling in Jochen Ottens kenmerkende stand-up stijl. Soms gortdroog, dan weer keihard en niets en niemand ontziend, hemzelf inclusief
In deze voorstelling schetst Otten een tableau van verwoede pogingen om iets te maken van het stuk leven dat voor hem ligt. Tijdsdruk is hierbij zijn grootste opponent. Hij probeert grip te krijgen op zijn gezondheid, het ouder worden, het vaderschap en de liefde.
Een voorstelling over het wegtikken van de tijd.
Jochens populariteit blijft maar groeien en hij is inmiddels niet meer weg te denken van het scherm. Hij is bekend van ‘Expeditie Robinson’ en het succesvolle sketchprogramma ‘Sluipschutters’, goed voor meer dan één miljard views op YouTube. Ook is hij al meer dan tien jaar een van de vaste comedians bij ‘Comedytrain’. Verder duikt Jochen als acteur op in de films en serie ‘Mees Kees’ en speelt hij rollen in ‘Klokhuis’, ‘Medisch Centrum West’ en in films als ‘Jackie en Oopjen' en 'Bella Donna’s’. Recentelijk zag je hem op TV in de nieuwe NPO-serie ‘Bovensloters (2026)’. Zijn eerdere voorstellingen werden uitgezonden door de NPO, Videoland, Veronica en Omroep Brabant.
