Theatercollege

Rob Kemps

Hemel op aarde (première)

Do 13 februari 2025 - 20:15 uur

Rob Kemps brengt je in Hemel op aarde naar het 20e arrondissement van Parijs. Naar Père-Lachaise, de beroemdste begraafplaats van Frankrijk en misschien wel van de hele wereld. De meest betoverende plek van de stad, de hemel op aarde.

We kennen Rob Kemps als televisiemaker, zanger van de Snollebollekes, bekend van Chansons en groot fan van Frankrijk. Hij is verliefd op haar taal, muziek, en vooral op Parijs.

Als 24-jarige woonde Rob in Parijs. Dagelijks bezocht hij de begraafplaats. Hij liep er eindeloos rond en verdiepte zich in de ‘bewoners’. In Hemel op aarde neemt Rob je als ervaren gids mee langs de mooiste graven en deelt hij de bijzondere levensverhalen van bekende én onbekende mensen. Van Jim Morrison naar Edith Piaf en van de uitvinder van de moonwalk tot de schrijver die dagelijks zijn kreeft uitliet. Reis met Rob mee, naar de Hemel op aarde.

Credits:
Spel:
Rob Kemps Regie: Diederik van Vleuten 

  • Let op: de prijs is exclusief € 2,85 transactiekosten.

Bekijk de video

Theatercollege

Rob Kemps

Hemel op aarde (première)

Do 13 februari 2025 - 20:15 uur

Casinozaal
Geweest

Prijzen

Normaal
€ 22,50 - € 31,50
Jongeren t/m 25 jaar (beschikbaar 48 uur voor aanvang)
€ 12,50
Podiumpas
€ 0,00

Programma

Aanvang voorstelling
Verwachte eindtijd
20:15
22:00
Geen pauze